BLIŽŠIE K SEBE – VÍKENDOVÉ STRETNUTIE ŽIEN

20.03.2024

Milé ženy, dievčatá, priateľky..aj tento rok Vás chceme pozvať na Víkend pre ženy, tentokrát v krásnom prostredí stredného Slovenska, v obci Ľubietová na Chate LUBETHA v termíne 24.-26. mája 2024, pod názvom BLIŽŠIE K SEBE. Čas nám spríjemnia tri inšpiratívne ženy.

SOŇA SÍLOVÁ

kazateľka zborov Smíchov a Krč v Prahe, učiteľka na ATI, milujúca manželka skvelého muža a maminka dvoch výnimočných chlapcov. Žena – milujúca knihy, históriu, umenie a prírodu, hlavne rastlinky a vtáčiky. Hlboké zamýšľanie nad Božím slovom, objavovanie súvislostí a niekedy "hádanie" sa s Bohom ju posúvajú vpred. Inteligentný a láskavý humor, dobrú hudbu a dobré jedlo nikdy neodmietne. Keby si mohla robiť čo chce, väčšinu času by si čítala, striedala mesto s prírodou a milých inšpiratívnych ľudí s tichom a samotou.

DARA KUŹMIC

medzinárodne ocenená fotografka pôsobiaca v Čechách aj na Slovensku. Je lektorkou pre fotografov, kde učí vniesť do fotografií jedinečnosť. Svojim osobitým prístupom zachytáva ľudskosť a autentickosť každej osobnosti. Fotením spája generácie – nielen žien, ale aj rodín. Vo fotografiách uchováva výnimočné momenty lásky, blízkosti, radosti, dojatia, citov, nehy.. Taktiež vedie kurzy "Sebevědomí je dovednost". Žena – milujúca svoju rodinu, vrátane dvoch psov, prírodu, chodenie na boso, nevynímajúc studenú rannú sprchu.

IVANA MÁRFÖLDIOVÁ

nemocničná kaplánka, ktorá už štvrtý rok pôsobí v Národnom ústave detských chorôb na Klinike detskej hematológie a onkológie v Bratislave. S rešpektom k viere a hodnotám každého človeka poskytuje ľudskú aj duchovnú oporu deťom, ich rodinám a personálu v tých najnáročnejších chvíľach. Milujúca manželka, mamička a šťastná babička troch vnúčat. Žena – ktorá rada hubárči, hoci huby nezje, a keď huby nerastú, tak háčkuje alebo rozjíma nad dobrou knihou. Vždy sa poteší posedeniu s priateľkami pri dobrej káve.V sobotu večer sa môžeme tešiť na koncert skupiny Gospel Harmony z Banskej Bystrice, ako aj zaujímavé workshopy v nedeľu dopoludnia.Veríme, že po roku opäť spolu prežijeme pekné dni vďaka vzájomnému spoločenstvu, zaujímavým a inšpiratívnym témam, krásnej hudbe a samozrejme príjemným rozhovorom.

Prihlasovanie bude čoskoro spustené na: https://www.casd.sk/

Tešíme sa na Vás. Organizačný tím: Gabika, Lucia, Ivanka, Danka a Mirka

https://www.casd.sk/blizsie-k-sebe-vikendove-stretnutie.../

Vytvorte si webové stránky zdarma!